hakkımızda

GITO ŞİRKETİ

GİTO Teknik Denetim ve Gözetim şirketi gıda, tıp, sanayi ve petrol alanlarında dünya çapında öncü denetim, doğrulama, test, kontrol ve belgelendirme şirketidir. Ayrıca dünyanın çoğu ülkesinde kalite ve uygunluk konusunda eksiksiz hizmetler sunmaktadır.

Biz, İşinizi daha hızlı, daha basit ve daha verimli hale getirmek için çözümler sağlama konusunda uzmanlaşmış bir uluslararası ekibiz. Temel denetim, doğrulama ve belgelendirme yetkinliklerimiz sınıfının en iyisi olmak için sürekli olarak geliştirilmektedir, çünkü bu özellikler bizim karakterimizin özüdür.

Neden bizi seçmelisiniz

Biz çözüm sağlamada uzmanlaşmış bir grup uluslararası ekibiz

Görevimiz

Dünyanın neresinde olursanız olun, hangi sektörde olursanız olun, işinizi daha hızlı, daha basit ve daha verimli hale getiren özel çözümler sunmak için GITO uzman ekibine güvenebilirsiniz. Bir ithalatçı, ihracatçı, satıcı, fabrika sahibi veya bir tüccar olarak en iyi olma hedefinizi, dünyanın bir numaralı rekabet ve hizmet planlamasında en iyisi olma arayışında olan ekibizin çalışmasıyla başarabilirsiniz . GITO denetim hizmetleri, riski ortadan kaldırmak ve kaliteyi yükselterek müşterilerimizin en güvenilir ortağı olma hedefimize bizi ulaştırır.

Vizyonumuz

En önemli hedeflerimizden biri, standardizasyon, uygunluk değerlendirmesi, şartnamelerin ve ürün ve hizmetlerin kalitesinin yükseltilmesinde küresel liderliğe ve bilimsel referansa ulaşmaktır. Bu, müşterilerimizin güvenini kazanmamızı sağlar. Ticari veya sınai işlemin herhangi bir bölümünde müşterilerimiz adına hareket etmeye istekliyiz. Coşkumuzu, bütünlüğümüzü, verimliliğimizi ve yenilikçi ruhumuzu somutlaştırmaya çalışıyoruz. Çalışmalarımızda sürekli ve sürekli bir mükemmellik arayışı peşindeyiz.

Stratejilerimiz

İşimizi profesyonelce yaparak ve tüm müşterilerimize, tedarikçilerimize ve çalışanlarımıza en yüksek sevgi ve saygıyı göstererek bu başarıya ulaşıyoruz. Etkili ve duyarlı hizmetlerin ikincil bir ürünü olan güven ve işbirliğine dayalı kalıcı ilişkiler kurmaya inanıyoruz. Çeşitliliğe değer veren küresel bir aileyiz. Birbirimize güvenir ve birlikte kazanmanın tadını çıkarırız. Herkes için sürekli bir büyüme sağlayacak geleceğimizi sahiplenip şekillendiriyoruz.

NEDEN TRADERS BİZİ SEÇTİ

Takım çalışması ve zeka
şampiyonluğu kazan.

273

Tüm alanlardaki uzmanlar

145

Erişilen ve hizmet verilen alanlar

891

Projeler Başarıyla Yapıldı

547

Kurumsal Dünyadan Memnun Müşteriler